antalya otelleri

Side Otelleri

Antalya’ya yaklaşık 100 km mesafede olan Side Antalya’nın doğusunda yer almaktadır. Side, eski çağların önemli liman şehri olarak tarih sayfalarında yer almıştır. Günümüzde ise Side otelleri ile ün yapmış tatil bölgesidir burası. Buraların güzellikleriyle misafirlerimizin tanışması ve tatillerini burada geçirmeleri için tavsiye edebileceğimiz yerlerin başında güzide tesislerimiz gelmektedir. O kadar nezih bir tatil mekanı ki kaçırılmayacak fırsatlarla doludur. Eğer Side’ye gelip tatilinizi burada geçirmişseniz tekrar gelip tatil yapmak isteyeceksiniz. Çünkü huzurlu, mutlu ve keyifli tatilin adreslerinden birisi burasıdır.

Side otelleri hem mavisiyle hem de yeşiliyle popüler bir tatil mekanı unvanını her zaman korumuştur. Burası hem şehir dışından gelerek belli süreli tatilcilerin hem de günü birlik seyahatlerin gözdesi olmaya devam etmektedir. Elbette buralarda kalarak uzun süreli tatiller daha fazla değerlendirilebilen fırsatlar Side’ye olan yönelimi artırmıştır. Sizler de geç kalmayarak bu özgün bölgede tatilinizi planlamanızı tavsiye ediyoruz.


Side Herşey Dahil Oteller

Side her şey dahil oteller uzun plajların kenarında adeta mimarisiyle ben buradayım demektedir. Plajlar o kadar uzun bir şekilde yerleşmiştir ki plaj ve deniz imkanları doyasıya sunulmuştur.

Roma hamamı ve deniz kenarındaki Apollo tapınağı sütunları gibi görkemli antik anıtlar, tarihin hazinelerini de barındıran Side’ye ve otellerine son zamanlarda yönelim artmıştır.


Side 5 yıldızlı Oteller

Yönelimde tercihi belirleyen konuların başında memnuniyet gelmektedir. Konaklama sektöründeki oteller, rekabet edebilme güçlerini müşteri memnuniyeti üzerine kurmaktadırlar. Turizm sektörünün emek yoğun bir sektör olması nedeniyle, müşteri memnuniyeti, çalışanın verdiği hizmetin kalitesi ile sağlanabilmektedir. Turizm işletmeleri için, çalışanın memnuniyeti ve refahı, hizmet kalitesinin sağlanabilmesi açısından oldukça önemlidir. Side’de konseptimiz dahilindeki tüm tesisler bunu sağlamış durumdadır.

Dünya üzerinde yaşanan ekonomik, politik, teknolojik gelişme ve değişimler, farklı sektörlerde faaliyet gösteren birçok işletmeyi kendi ulusal sınırları dışına çıkmaya zorlamıştır. Otel işletmeleri de bu gelişme ve değişimden etkilenerek farklı uluslararasılaşma şekilleriyle kendi ulusal sınırları dışında ve farklı kültürel ortamlarda faaliyetlerini sürdürmektedirler. Bu anlamda Side’ye de yabancı turistlerin yönelimi artmıştır.


Side Ultra Herşey Dahil Oteller

İşletmelerin yönetim uygulamalarının kültürün etkisinde olduğu düşünüldüğünde, aynı ülke sınırları içinde farklı kültürel özelliklere sahip işletmelerin yönetim tarzlarının benzerlik ve farklılıklarının belirlenmesi önem kazanmaktadır.

Bu kapsamda temel olarak yerli ve yabancı otel işletmelerinde, yönetsel liderlik ve paternalistik yönelme yönetim tarzı boyutlarında farklılıklar, karar alma, iletişim modeli, kontrol mekanizması departmanlar arası ilişki yönetim tarzı boyutlarında benzerlikler olduğunu da göstermiştir.

Kampanyalarımız

Seo by : Seo Dahisi | exper transfer | islami oteller